Menu

TEKNOLOJİ & TASARIM

KEŞFET

GAYRETTEPE'NİN İLK TASARIM BUTİK OTELİ

İstanbul’un Gayrettepe semtinin ilk tasarım butik oteli Manna, iş dünyasının merkezinde size özel bir İstanbul deneyimi sunuyor. Manna’nın butik otel anlayışının odağında lüks konaklama, yiyecek ve içecek gibi ayrıcalıklı hizmetler yer alıyor.

Kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak uluslararası standartlarda hizmet sunan Manna, bulunduğu lokasyonda bir ilke imza atıyor. Şık, orijinal ve benzersiz atmosferiyle lüks bir butik otelde konaklamak isteyenlerin bölgedeki tek tercihi olma özelliğini taşıyor.

GAYRETTEPE'NİN İLK TASARIM BUTİK OTELİ

REZERVASYON

Konaklamaları süresince misafirlerine
tabletle interaktif hizmet sunan
Türkiye'nin ilk oteli

  • MANNA BOUTIQUE HOTELS

Türkiye'de, misafirlerine özel bir dijital platformu kullanan ilk otel olan Manna'da giriş işlemleriniz sırasında size bir tablet sunuluyor. Manna'nın deneyimli ekibine, giriş işlemlerinde size teslim edilen tablet üzerinden ulaştırdığınız tüm talepleriniz anında yerine getiriliyor. Konaklama süreniz boyunca size eşlik edecek tabletle oda servisi talep edebilir, hamam ve masaj hizmetlerimiz için rezervasyon yaptırabilir, Manna’nın online mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul, ulaşım, Manna ve yakın çevresiyle ilgili pek çok bilgiye erişebilir, sizin için özel olarak seçilen şehir turlarını inceleyip satın alabilirsiniz.

REZERVASYON
img
REZERVASYON

TEKNOLOJİ & TASARIM

a-man

TEKNOLOJİYİ HAYATINIZIN BİR
PARÇASI OLARAK MI GÖRÜYORSUNUZ?

  • MANNA BOUTIQUE HOTELS

Sık seyahat ediyorsanız, şehrin merkezinde huzurlu ve konforlu bir butik otel arıyorsanız, Manna kendinizi özel hissettirecek ayrıntıları bünyesinde barındıran bölgedeki en doğru nokta.

REZERVASYON

KONFORU EV SICAKLIĞINDA
HİSSEDEBİLİRSİNİZ

  • ARTIK HAYAL DEĞİL.

Gayrettepe'de her karesi konforunuz için özel olarak tasarlanmış, lüks bir ev hissi veren Manna, kişiye özel hizmet prensibini bu atmosferi yaratarak ortaya koyuyor. Ayrıca şehrin merkezinde doğadan bir kesit sunan dikey bahçesi ve avlusuyla dış mekânda da misafirlerini en yüksek seviyede memnun etmeyi amaçlıyor.

REZERVASYON
a-woman