Menu

NEW LUXURY BRAND FOR FREQUENT TRAVELLER

20 ASIRLIK
TARİHİ BİR ŞEHİR
İSTANBUL

  • İSTANBUL'U KEŞFET

Yüzyıllardır pek çok medeniyete kucak açan, tarihi ve doğal güzelliği ile tüm dünyada en çok ziyaret edilen şehirlerden bir tanesidir İstanbul. Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu gibi tarihte çığır açmış imparatorluklara başkentlik yapmıştır. Ülkemizin en önemli sosyo-kültürel kenti unvanını taşıyan İstanbul, hem turistik hem de iş amaçlı seyahat eden insanların çok sık ziyaret ettikleri bir şehir niteliği taşıyor. Diğer bir deyişle İstanbul sosyo-kültürel nitelikleri açısından turizm ve iş dünyasının Türkiye’deki kalbidir.

istanbul
marti

ALIŞVERİŞ VE KÜLTÜR
AYNI NOKTADA

  • ALIŞVERİŞİN KALBİNDEKİ KONUM

Gayrettepe’deki merkezi konumuyla ön plana çıkan Manna Hotel, konukları için ulaşım açısından büyük avantajlar sağlıyor. Manna Hotel İstanbul Havalimanına 38 km, metro durağına 1 km, Beşiktaş 4 km, Taksim 5 km ve Beşiktaş İskelesine 4 km mesafede. Zorlu Center & PSM, İstinye Park, Kanyon gibi alışveriş merkezlerine olan yakınlığının yanı sıra, Manna Hotel’den Beşiktaş, Ortaköy ve Nişantaşı gibi merkezi semtlere ulaşmak son derece kolay. Manna Hotel ziyaretçileri, İstanbul’un tarihi ve turistik mekânlarına kolayca ulaşabilme ve modaya yön veren semtlerde ve popüler alışveriş merkezlerinde diledikleri gibi alış veriş yapma imkânına sahip oluyor.

BİR KONGRE SABAHINA
GÜZEL BAŞLANGIÇ

  • İŞ MERKEZLERİ VE KONGRELER İÇİN EŞSİZ LOKASYON

Manna Hotel sadece alış veriş merkezlerine değil aynı zamanda kongre salonlarına ve iş merkezlerine de son derece yakın bir konumda. Manna Hotel İstanbul’u iş amaçlı ziyaret eden konuklar için son derece ideal bir seçenek sunuyor. Kongre merkezlerine yakınlığı sayesinde toplantı, fuar, organizasyon gibi etkinliklere katılmak Manna Hotel misafirleri için son derece rahat ve kolay. Gayrettepe’de yer alan ilk tasarım oteli Manna, hem lüks bir konaklama deneyimi ile butik otel rahatlığını aynı anda yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenek.

otel

İSTANBUL'UN MERKEZİ

Gelişim ve değişim sürecini geride bırakan ve yeni kimliğiyle global anlamda iş dünyasının ilgi odağı haline gelen İstanbul'un Gayrettepe semti uzun zamandır farklı sektörlerin merkez noktası.

locations